בשעה טובה ומוצלחת ואחרי הרבה עבודה קשה
מורג יועצים גאה להציג:

"הנהג המקצועי בישראל"
ניתן להשיג את הספר בסטימצקי

המימד השלישי

המימד השלישי- בהירות אישית מיקוד עסקי 
ארגונים ואנשים משיגים מטרות ומפיקים תוצאות בעיקר דרך שני ממדים- מידע ומיומנויות.מידע הוא כל מה שאנחנו צריכים לדעת כדי להתנהל בצורה נכונה. מיומנויות הם תהליכים וכלים, כדי שנוכל למנף את המידע בצורה יעילה ומוצלחת.
מודעות היא מימד השלישי המנטאלי שמנהל אותנו ללא ידיעתנו. אנו מאמינים שמה שמונע מאנשים וארגונים להפיק תוצאות זה לא רק ידע- זה בעיקר מודעות. 

לנהל מתוך מודעות, זה היכולת לזהות את צורת החשיבה ואת דפוסי ההתנהלות שלנו, כדי שנוכל למתן ואף לשנות אותם, במקומות בהם הם עוצרים ומגבילים אותנו מלהתקדם.כשאנו מסוגלים לצאת מצורת החשיבה ומהדפוסים הקיימים, אנו מסוגלים לראות אפשרויות נוספות והזדמנויות חדשות ולפעול בצורה טובה ומקדמת יותר. אנחנו מאמינים שמחשבה הולמת תיצור באופן טבעי פעולה מושלמת, אולם שום פעולה לא תהיה שלמה ללא מחשבה נכונה.

למה הדבר דומה, לאדם  שאוכל עם מזלג קערת מרק ללא הצלחה. הוא מנסה להגביר את הקצב, לשנות את זווית הכניסה, ליצור אחיזה חדשה ולקרב את פיו ללא הצלחה. היכולת לזהות את המצב ולהחליף מזלג בכף נקרא ניהול מודעות. במילים אחרות גם אם כל המידע מונח לפנינו, התנהלות לקויה תמנע מאיתנו להשתמש בו כהלכה.

הייחודיות של המימד השלישי שהיא פועלת ומשפיעה על כל שלושת המימדים כדי להפיק תוצאות בעסקים. התהליך משלב עבודה על רמת המודעות המאפשרת התנהלות אישית אפקטיבית, לבין עבודה ברמה המקצועית שיוצרת תהליכים ומעניקה ידע ומיומנויות ניהוליים. בתהליך אנחנו לא רק בונים את הכיוון ומעצבים את הדרך והתכנית אלא בעיקר יוצרים את המוטיבציה ליישם זאת בהתלהבות ובמחויבות גבוהה. השילוב הזה מאפשר לאנשים וארגונים לפעול במלוא עצמתם כדי להשיג מטרות, להפיק תוצאות וליצור צמיחה עסקית יציבה ולאורך זמן.

מה אנחנו מציעים?
תהליך למצוינות ארגונית- מודל "נקודת עוצמה" לבהירות עסקית ומיקוד אסטרטגי.
ארגונים משפרים את מה שהם כבר עושים, אך אינם מחפשים את המקום ממנו יוכלו לעשות את הטוב ביותר. המודל מאפשר לארגונים ולקבוצות שלהם מטרה משותפת; לאתר את הערך הגבוה ביותר שלהם ולהביא אותה לידי ביטוי בכל בעת פעילותם. לארגון/ קבוצה יוצר התהליך בחירות מתאימות, החלטות נכונות, מיקוד גבוה ומקנה להם ידע וכלים כדי לנהל ערך זה ביעילות ומקצועיות רבה. לאנשים המשתתפים, יוצר התהליך הסכמה רחבה, מחויבות עמוקה וסינרגיה גבוהה. עסקים שיוצרים ומנהלים מתוך הערך הגבוה ביותר שלהם, משיגים מטרות ומפיקים תוצאות במצוינות גבוהה.
במודל אנו מזהים שלושה שלבים עיקריים:

בהירות- זיהוי צורת החשיבה ודפוסי הפעולה של הארגוון
בהנחה שאנו מעוניינים לשפר ו/ או לשנות את המצב הקיים, אנו נדרשים לחקור ולזהות את צורת החשיבה ודפוסי הפעולה של הארגון. הבנה של דפוסים אלו, תבהיר לנו את הקשר בין סיבה לתוצאה, תאפשר לנו לראות אפשרויות נוספות ולנקוט בגישות חדשות, כדי להתקדם להתפתח ואף להשתנות

ערך - ביטוי היכולת והכישורים של הארגון
ערך בוחרים כשאנו ברורים ובהירים לעצמנו, חופשיים מפחדים ומשוחררים מעכבות. ערך הוא מקום שאנו שמחים להיות בו ונלהבים לפעול ממנו. מקום שבו באים לידי ביטוי היכולות והכישורים שלנו. מקום בו אנו חשים משמעותיים ביותר ושפועלנו הוא בעל משמעות לרבים אחרים

מיקוד - בחירות עסקיות והחלטות ממוקדות
תרגום הערך הגבוה לסדרה של בחירות עסקיות והחלטות מקצועיות שיאפשרו לנו להביא אותו לידי ביטוי בצורה ממוקדת בכל פעילותנו העסקית

תהליך לאפקטיביות אישית- ממתנהל למנהל, ניהול במודעות גבוהה.
תהליך אישי שמאפשר למנהלים להגדיל את האפקטיביות האישית, ומעניק ידע וכלים לניהול איכותי ומקצועי יותר. בתהליך, המנהל מציב אתגר אותו הוא מעוניין להגשים. האתגר יכול להיות ניהול עצמי, השגת מטרות, שיפור יחסים ועוד. בכל אחד מהתחומים, אנו מקפידים שפריצת הדרך תשרת את המטרות העסקיות של הארגון ותפיק תוצאות מוחשיות. בשלב הראשון ובדומה לתהליך הארגוני, נזהה את דפוסי המחשבה ואת צורת ההתנהלות, כדי שנבין מה לא מאפשר לנו להתקדם ומגביל אותנו מלהתפתח. זיהוי צורת ההתנהלות והבנת הקשר בין סיבה לתוצאה, מאפשר לנו להשתחרר וליצור התנהלות חדשה ואפקטיבית יותר. כעת, שאנו מתנהלים בצורה מודעת, יש מקום וטעם להעניק ידע, כלים ומיומנויות ניהול מקצועיים.
אנו מאמינים שהתנהלות אפקטיבית היא תשתית הכרחית למיצוי הידע ולניצול יעיל של הכלים שעומדים לרשותנו. השילוב בין התנהלות אפקטיבית לניהול מקצועי היא נוסחה מנצחת ליצירת מנהלים ועובדים מצוינים.  
 
הרצאות וסדנאות- כלים לניהול הערך הרצאות וסדנאות שיחשפו מנהלים ועובדים למיומנויות וכלים, שיאפשרו להם לנהל מתוך מודעות גבוהה ולהתנהל באפקטיביות רבה.

יחסים- ממיומנויות שכנוע להשפעה באמצעות יחסים.
הקשבה- מהצגה אפקטיבית להקשבה טרנספורמטיבית.
השפעה- מאומנות המכירה לאמונה בערך.
מצוינות- מעמדה תחרותית לעצמה ארגונית.
זמן- ליצור אנרגיה לייצר עוד זמן.