בשעה טובה ומוצלחת ואחרי הרבה עבודה קשה
מורג יועצים גאה להציג:

"הנהג המקצועי בישראל"
ניתן להשיג את הספר בסטימצקי
בשגרה היום-יומית בה אנו מצויים כיום, מערכות ה- ERP המפעליות מתפקדות, מערכות הייצור במפעל פעילות, העובדים מגיעים בזמן למפעל ואספקת התוצ"ג ללקוחות מתבצעת לפי ההתחייבויות. רבים מהמפעלים מייצרים חלק מהמוצרים עבור המלאי, יש מפעלים שבמהלך השנה יוצאים לחופשה מרוכזת של שבוע ויותר, אבל גם אז נמשכת אספקת הסחורה ללקוחות.
במצב חירום, הדומה למלחמת לבנון השנייה, צפון הארץ והפעילות במפעלים כולל אספקת התוצ"ג ללקוחות, נפגעו עקב חוסר היכולת להגיע לאתר החברה והיעדרות מאסיבית של עובדים מהעבודה.
צו השעה הוא היערכות מפעלית לשעת חירום - כל ארגון חשוף לסיכון גם אם הסיכון עדיין לא התממש אי עמידה במחויבויות ללקוחות החברה עלולה לפגוע בהכנסות החברה, בתפוקת העובדים, בשירות הלקוחות ובאמינות החברה. היעדרות עובדים חיוניים בחברה תפגע במהלך העבודה השוטף בעיקר בשעת חירום. גם אם אתר החברה אינו נגיש בחירום, או נגיש בשעות בודדות נדרש לספק פתרון להגעת עובדים לאתר החברה ולאתר חליפי כדי להבטיח המשכיות עסקית. ארגונים שנאלצו לאתר פתרון תוך כדי המשבר, איבדו זמן יקר ובמרבית המקרים הפתרון היה חלקי.
היערכות מקדימה תבטיח המשכיות עסקית
הנהלת הארגון נושאת באחריות עסקית וחוקית לפעילות החברה – חובה להיערך למשבר כדי להבטיח את המשך הפעילות העסקית.
לנושא שינוע תוצ"ג והיסעים בחירום נדרש פתרון ייחודי - ל'מורג',  פתרונות מגוונים בנושאי שינוע והיסעים לשעת חירום ולשגרת חירום הפתרון יותאם לכל ארגון במסגרת הסקר הארגוני שיבוצע בנושא זה ובנושאים אחרים.
אנו נדרשים להתחשב בעובדה שצה"ל מגייס בחירום חלק גדול מהמשק התובלתי (כולל נהגים) ולכן המפתח להצלחה ולעמידה בהתחייבויות ללקוחות החברה הוא בתכנון נכון, שיאפשר את הקשר עם הלקוחות גם בחירום.

הובלות והסעות בחרום